KURUMSAL

Hakkımızda

hakkımızda

Kabin ve konteyner günümüzde modern kent yaşamının bir vazgeçilmezi konumunda. Çevre dostu yapısı, modüler yönüyle kentin her noktasındaki estetik uyumu, hafifliği ve en önemlisi ekonomik fiyatı, kabini en önemli tercih sebebi kılıyor. 

Kabinci tuvalet (Wc ) Duş serisi, özellikle ticari, inşaat şantiye, organizasyon ve sosyal tesisler benzer biçimde toplu kullanım alanlarına yönelik olarak, geliştirilen özel bir ürün serisidir. Serinin iki önemli avantajı olan seyyar portatif lik ve mobil taşınabilir olması çağdaş wc Wc Duş sistemine uyumu tasarımlarda estetiğin yanı sıra insan yaşamında fonksiyonel çözümler elde edilmesi sağlanıyor.Kabinci kabinler; sandviç panel den imal edilmiş ve paslanma, çürümeye karşı dayanıklı olduğu için site, şantiye geçici bölgeler yerleşim birimleri, mobo kabin umumi tuvalet wc ve buna benzer biçimde yerlerde portatif gezici mobil WC, duş (hela banyo) alanı olarak da kullanıma çok uygundur.portatif WC & Duşkabinleri kalite farkı ve estetik şehir mimarisine uygun yapısıyla; sosyal tesislerde, belediye tesislerinde, kamu tesislerinde, park ve bahçelerde, spor organizasyonlarında, fuar organizasyonlarında, uluslararası kongre ve seminerlerde, olimpiyatlarda, stat ve salonlarda, piknik alanlarında en ideal WC & Duş çözümüdür.prefabrik tuvalet duş ünitesi, Mobil Konteyner tuvalet duşüniteleri, Polyester portatif Wc & DuşKabinleri, Panel kabinden Wc & duş Ünitesi, Ekonomik Wc duş kabini, kendinden temiz su depolu ve atık su depolu seyyar tuvalet üniteleri .

Uzman Kabin; 2015 yılında kurularak wckabin ve konteyner imalatı ile sektöre adım atılmıştır. Her türlü portatif mobil wc kabinlerimiz firmamız tarafından imal edilmektedir. Ayrıca prefabrik yaşam evleri, ofis ve şantiye konteyner grupları olarak bünyemizde yer alarak, zaman içerisinde piyasa talepleri doğrultusunda üretim kapasitesini arttırıp ürün yelpazesini de genişletmiştir.Uzman Kabin Copyright © 2022 Bu sitede yayınlanan yazlı ve görsel bilgilerin tüm hakları saklıdır.

Hazneli wc Kabin Üretimi

hazneli wc imalat

Etiketler: seyyar tuvalet l seyyar duş l seyyar wc l taşınabilir wc l ucuz seyyar tuvalet l wc kabin l wc kabin fiyatları

Engelli wc Kabin Üretimi

engelli wc imalat

Etiketler: seyyar tuvalet l seyyar duş l seyyar wc l taşınabilir wc l ucuz seyyar tuvalet l wc kabin l wc kabin fiyatları